KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15126573

nr 1512 6573

Conny Burman

(1831-1912), Sverige

"Sandhamn". Signerad, daterad 1900,26x18 cm, yttermått inklusive ram: 31x23, akvarell

Conny Burman, svensk bildkonstnär född 1831, död 1912.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 19 december 2022
kl 19:02:37

Conny Burman

Läs mer om Conny Burman